Вітаємо вас на сайті КДНЗ "Світлячок"

Вітаємо вас на сайті КДНЗ "Світлячок"

понедельник, 9 февраля 2015 г.

Майстер-клас "навчаються педагоги"


Павлоградським районним методичним кабінетом створено динамічну групу «Дебют» для вихователів з педагогічним стажем до 5 років. Координатор динамічної групи – Нестеренко Л.О., методист з питань дошкільної освіти, експерти- Таран О.Г вихователь. Булахівського КДНЗ «Світлячок»,Сизько Л.М., музичний керівник Богуславського ДНЗ «Сонечко»Метою динамічної групи «Дебют» є:

-особитстісне та професійне зростання педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів,розкриття потенційних можливостей кожного педагога у командній співпраці;
- поглиблення педагогічних знань,формування професійної компетентності вихователів шляхом ознайомлення з директивними документами,наказами,розпорядженнями Міністерства освіти і науки України;
- підготовка молодих вихователів до участі в конкурсах,оглядах,семінарах.

В рамках роботи ДГ «Дебют» 5 грудня 2014 року на базі Булахівського КДНЗ «Світлячок» проведено семінар-практикум з теми « Оптимізація розвивального предметно-ігрового середовища, як засобу креативного розвитку дошкільників». В практичній частині вихователі переглянули презентацію предметно-ігрового середовища, стали учасниками дебат - мікрофону з питання «Особистісний розвиток дошкільників в творчих іграх», переглянули виставку методичних посібників та дидактичних ігор та галерею «Ігроленд». Зацікавив слухачів метод сендплею. Як результат – вихователями опрацьовано модель розвивального осередку для дітей різновікової групи, розроблено перспективне планування ігрової діяльності дітей протягом місяця.

Майстер-клас для слухачів ДГ «Дебют»

12 грудня 2014 року на базі Привовчанського КДНЗ «Ромашка», 18 грудня 2014 року на базі Богданівського КДНЗ проведено майстер-класи з питання «Значення пошуково-дослідницької діяльності для пізнавального розвитку дітей». Вихователі Федченко С.В., Господ А.Б., Зінчук Т.Г.,Драниш В.В. провели показ спеціально-організованої діяльності з дітьми дошкільного віку. Працюючи в групах педагоги активно обговорювали теми, запропоновані їм експертами. Свої висновки презентували відеозаписами. До уваги слухачів було представлено виставку посібників та дидактичних ігор з даного питання. Багато цікавих педагогічних ідей слухачі придбали у власну педагогічну скарбничку.




















Комментариев нет:

Отправить комментарий